Неповторність, оригінальність особистості, сукупність тільки їй притаманних своєрідних особливостей складають індивідуальність людини, яка в одних має дуже яскраву палітру, в інших - малопомітна. Вона може проявлятися в одній або одночасно у декількох сферах людської психіки. Задоволення людини наслідками своєї праці, становищем у суспільстві, взаємовідносинами з іншими людьми значною мірою пов'язане з можливістю розвитку і реалізації індивідуальних рис характеру. Цим пояснюється необхідність детального вивчення індивідуальних якостей особистості.
Якщо людина хоче змінитися, то повинна стати тим, ким є насправді. Звідси виникає питання: Як зрозуміти, ким ти є насправді? Чи існує взагалі поняття «індивідуальності людини»? Отримати на ці питання відповіді допоміг молоді клуб «Ти і закон», який продовжує свою роботу при юнацькому абонементі Центральної районної бібліотеки. 22 березня учасники клубу зібралися черговий раз на урок толерантності «…Що поєднує усіх і дає право на індивідуальність».
Право на індивідуальність, особисте життя та його таємницю означає, що кожна фізична особа має право на вільний вибір форм та способів прояву своєї індивідуальності, що не заборонені законом та не суперечать моральним засадам суспільства.

В Україні офіційно діє стаття 300. Цивільного кодексу України «Право на індивідуальність» з якою присутніх ознайомила провідний спеціаліст районного управління юстиції Балясна Оксана Анатоліївна.
У ході засідання учасники спробували проілюструвати унікальність всього існуючого на практиці. Провели дослід, який показав що усі ми дуже різні. Заходили компоміс в різних життєвих ситуаціях, висловлували аргументи „за“ і „проти“ та спробували прийти до якоїсь однієї думки. Зрозуміти добре чи погано бути індивідуальністю допоміг тест в якому кожен з учасників обирав свій варіант відповіді.

Учасники з задоволенням вчилися бути толерантними один до одного. Кожен з них зрозумів, що він особливий, здатний на певні вчинки, може проявити себе коли потрібно, а може і промовчати, бути готовими до того, що всі люди різні – не кращі й гірші, а просто різні, навчитися сприймати людей такими, якими вони є, не намагаючись змінити в них те, що нам не подобається, цінувати в кожній людині особистість і поважати її думки, почуття, переконання незалежно від того, чи збігаються вони з нашими, зберігати «власне обличчя», знайти себе і за будь-яких обставин залишатися собою. Отже, толерантність – це мистецтво жити в світі несхожих людей та їдей.