Наша бібліотека (фотогалерея)


 ВІДДІЛ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Абонемент 
Абонемент надає можливість  користувачам отримати зі своїх фондів  видання для роботи вдома. Фонд відділу є універсальним, становить 26 887 примірників.


Читальний зал
 надає можливість користуватись друкованими виданнями та іншими документами в межах бібліотеки.Юнацький абонемент

прагне задовольнити інформаційні потреби молоді району в освіті і самоосвіті, професійному розвитку та моральному становленні.
Сектор краєзнавства

 працює над збереженням історичної та культурної спадщини краю, сприяє  розповсюдженню інформації про Старокостянтинівщину.

ІНФОРМАЦІЙНО-БІБЛІОГРАФІЧНИЙ ТА ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ВІДДІЛ
координує і спрямовує роботу структурних підрозділів системи, розробляє методично-бібліографічні матеріали, проводить семінари та практикуми для працівників системи, організовує виїзди для комплексного вивчення роботи бібліотек району, є консультаційним центром для бібліотек різних систем і відомств  міста.


ВІДДІЛ УПОРЯДКУВАННЯ, ЗБЕРЕЖЕННЯ  КНИЖКОВИХ ФОНДІВ
ТА ОРГАНІЗАЦІЇ КАТАЛОГІВ

займається комплектуванням та обробкою літератури, що надходить до бібліотеки, систематизацією документів та їх технічним опрацюванням; спрямовує свою роботу на формування, організацію та якісне вивчення єдиного книжкового фонду.8 коментарів:

 1. Ця бібліотека є НАЙКРАЩА !!!!!!!!!!!!
  THE BEST!! THE BEST !!! THE BEST !!!
  THE BEST !! THE BEST !!!
  THE BEST !!
  BEST!!

  ВідповістиВидалити
 2. Надзвичайно гарно і затишно!!!

  ВідповістиВидалити
 3. У вас так классно! Хочется быть не только вашим читателем, я бы с удовольствием у вас поработала бы! Очень красивое оформление, прекрасные, жизнерадостные лица сотрудников! А еще у вас такой замечательный блог, наполненный, интересный. Замечательные фото! Спасибо за идеи,которые пришли в голову после просмотра блога. Очень хочется знать, кто ведет блог? И где находит время? Я работаю в читальном зале районной библиотеки. Времени хватает только на читателей и проведение массовых мероприятий, а так хочется, что бы и в Инете народ видел чем занимается публичная библиотека! Удачи вам и "творчого натхнення"!!!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Спасибо Вам за прекрасный отзыв.Нам очень приятно, что наш блог чем-то помог Вам в работе. Хотелось бы узнать, в какой библиотеке вы работаете.Нам было бы очень интересно с Вами общаться. Пишите нам на е-mail: KNIGA65@yandex.ru

   Видалити
  2. АнатольІванович28 вересня 2013 р. о 17:18

   Вiтаю iз Всеукраїнським Днем бібліотек.

   Видалити
 4. Прийміть щирі вітання та найкращі побажання з нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек

  ВідповістиВидалити
 5. АнатольІванович28 вересня 2013 р. о 21:31

  Вітаю із 100-річчям бібліотеки.

  ВідповістиВидалити
 6. Бібліотека все більше розвивається. Молодці

  ВідповістиВидалити