середу, 26 вересня 2012 р.

Сьогодні – модне дозвілля, завтра - пивний алкоголізм


Зараз пиво - найпоширеніший напій серед молоді. Його п`ють в барах, кафе, на вулицях, інколи замість води - для втамування спраги. І мало хто при цьому знає, що одна літрова пляшка пива міцністю п`ять градусів відповідає 50 грамам спирту або ж 125 грамам горілки.
Пиво продається всюди, ледь не на кожному кроці і коштує так дешево, що купити його може навіть школяр. І мало хто задумується, до чого може привести  звичка потягувати пиво.  Формування справжньої алкогольної залежності відбувається приблизно  через два роки регулярного вживання цього напою, при цьому у підлітків цей процес прискорюється.
 Дізнатися про відношення  молоді до цієї проблеми а також постаратися дати їм корисну інформацію по цій темі вдалося фахівцям соціальної роботи кризового центру «Громада», які були запрошені на  засідання клубу «Ти і закон»  в центральну районну бібліотеку 26 вересня.  Учасник з задоволенням  прийняли участь в  дискусії на тему: «Пивний алкоголізм. Пиво проти молоді  - ще є час».
     Розпочалося   спілкування з відкритої анкети для перевірки знань молоді по проблемі пивного алкоголізму. В якій учасники клубу розгорнули цікаву дискусію навколо питання про користь та шкідливість пива. Розібратися з цим питанням нам допомогла психолог кризового центру «Громада» Калініна Тетяна Василівна. Та фахівець соціальної роботи Рибак Лариса Володимирівна, які наглядно продемонстрували присутнім про шкідливість та наслідки пивного алкоголізму. Свою думку з цього приводу висловила також   волонтер  Мартинюк Анна та провела з учасниками конкурс на кращу антирекламу пива.
Сподіваємося, що проведений захід допоміг молоді зрозуміти, що жоден з алкоголіків не розпочинав з того, що напившись вперше почав валятись під парканом. Все розпочиналось банально – перша склянка пива з друзями, перший келих вина на свято, перша чарка шампанського чи лікеру під типовий тост «За здоров’я, любов та дружбу!» Молоді люди звикають до пива, в якому є певний відсоток алкоголю і рано чи пізно від нього виникає залежність.
Якщо ж близька вам людина стає ревним прихильником пива, пора бити на сполох (за даними Всесвітньої Організації Охорони Здоров`я нормою вважається вживання не більше 0,33 л пива в день)!!!
 Отже, єдиноправильне рішення - Раз і назавжди відмовившись від пива, ви уникаєте не тільки ризику стати пивним алкоголіком, але й згубного впливу алкоголю на організм.

Немає коментарів:

Дописати коментар