вівторок, 24 червня 2014 р.

«Бібліотечне літо для веселих , кмітливих та невгамовних»     Розпочалося літо, яке радує нас дзвінкоголосим пташиним співом, буянням зелені, ароматами квітів. З приходом літа розпочинається і свято, яке триває майже три місяці – канікули! Чимало хто мріє про відпочинок коло моря, дехто – вирушити у захоплюючі подорожі до давно омріяних міст або місць. Та чи можна уявити навіть найцікавіший відпочинок без книжки? Фраза банальна, але ж справедлива – у книг канікул не буває!
Ніколи сумувати влітку і у Старокостянтинівській  районній бібліотеці для дітей. Впродовж з 1 по 20 червня 2014 року вона тепло та весело приймала у себе пізнавально-розважальною мандрівкою «Бібліотечне літо для веселих , кмітливих та невгамовних» загони дитячих оздоровчих таборів. В ці дні бібліотеку відвідало більше триста маленьких читачів. Під час проведення мандрівки дітки відповідали на питання вікторин, загадок, продовжували прислів’я та приказки. Із великим задоволенням переглядали  дуже цікаву та повчальну лялькову виставу. По закінченні заходів дітки переглядали  безліч цікавих фільмів та мультфільмів.  Бібліотекарі провели зустріч «На книжковій галявині» в парку .
Літо в бібліотеці тільки починається! Попереду на нас чекають ще багато зустрічей з нашими читачами, де діти зможуть проводити вільний час: розважатися, дивитися мультфільми, ділитися своїми враженнями, спілкуватися в соцмережах: «Вконтакті», «Скайпі», «Однокласниках», а наш колектив радо ознайомить з безліччю цікавинок у світі книги.
Чекаємо на Вас !
Немає коментарів:

Дописати коментар