вівторок, 28 липня 2015 р.

Методичний день «Бібліотека і місцева громада: загальнодоступність, оперативність, інформативність»

  28 липня в ЦРБ проведено методичний день «Бібліотека і місцева громада: загальнодоступність, оперативність, інформативність».
Працівниками методичного відділу було поінформовано присутніх про участь у вебінарах «Бібліотека і громада: орієнтири на майбутнє», «Електронні послуги для громади», «Культура професійного спілкування в інформаційному просторі»(проводила Хмельницька ОУНБ) та вебінарі з питань децентралізації(проводила програма «Бібліоміст» спільно з асоціацією міст України).
Бібліотечних працівників системи ознайомлено з Маніфестом УБА «Бібліотеки в умовах кризи», який був прийнятий президією УБА 7 липня 2015 року.
Зав. бібліотекою с. Григорівка Галина Горбалюк проінформувала присутніх про основні рекомендації та консультації, почуті на  бібліо-дні сільського бібліотекаря «Сільська бібліотека: соціальні орієнтири, ресурсний потенціал», який нещодавно відбувся на базі Хмельницької ОУНБ.
Також на методичному дні розглядалося ряд робочих питань «Забезпечення збереження книжкових фондів», «Особливості відбору і списання літератури. Складання актів на списання літератури як застарілої, зношеної та дублетної літератури».
При підведенні підсумків методичного дня виникла цікава, жвава розмова, обмін думками та досвідом бібліотечної роботи. 
Немає коментарів:

Дописати коментар