середу, 7 вересня 2016 р.

Закінчилась тепла, весела та гамірлива пора літніх канікул

    Перше вересня завжди урочистий і хвилюючий момент для кожного із нас. Цього дня всі шляхи ведуть до школи, до знань до нових звершень, а вулиці розквітають від дитячого щебету та юнацьких посмішок. В цей день переплітаються в єдине дитяча радість і доросла ностальгія за минулим, звідусіль лунають щирі привітання з святом.


    Таким був цей день і у селі Григорівка. Приємна атмосфера панувала на святі Першого вересня у Григорівській ЗОШ. З словами щирих привітань, побажань здоров’я, успіхів, наполегливості, мудрості, терпіння, впевненості у своїх силах перед присутніми виступила зав. філією бібліотеки с.Григорівка Горбалюк Г. В.,яка завітала на свято у школу з приємною місією нагородження переможців конкурсів, які проходили у бібліотеці на протязі літніх канікул.
     Григорівська сільська бібліотека-філія брала участь у обласному конкурсі юних дарувань «Кобзарики», присвяченому 25 річниці Незалежності України. За збірочку віршів «З Україною в серці» грамотою була нагороджена учениця 8 кл. Марковська Катерини та за малюнок- аплікацію «Україна - це ми» була нагороджена учениця 1 кл. Кучерук Маргарита. Також на протязі літніх канікул у сільській бібліотеці проходив конкурс літніх читань «Канікули з книгою». Переможці конкурсу, учениця 4 кл. Приказчикова Вікторія (1 місце),учениця 3 кл. Каменярська Анастасія (2 місце), учень 4 кл. Катревич Валентин (3 місце) та активні учасники конкурсу учень 3 кл. Головня Максим, учень 7 кл. Моргун Валентин, учениця 4 кл. Кучерук Софія були нагороджені грамотами та подяками. 

Немає коментарів:

Дописати коментар