четвер, 12 жовтня 2017 р.

«Свята покровителька козацтва. Основні закони війська запорізького»

День захисника  України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. З 2015 року є державним святом.
Саме  цій даті було приурочене чергове засідання клубу «Ти і закон» за темою «Свята покровителька козацтва. Основні закони війська запорізького». Учасниками засідання крім членів клубу стали старшокласники ЗОШ № 8 разом з класним керівником Гринишиною Ларисою Миколаївною та  директор історико-культурного музею Старий Костянтинів Журавльова Олена Олександрівна.


Керівник клубу Оксана Дідух ознайомила усіх присутніх з соціально-політичним устроєм, традиціями, етичними і правовими законами, своєрідним побутом, культурою та звичаями, які були притаманні козакам Запорізької Січі.
Надзвичайно цікавою була розповідь про часи козаччини на нашій рідній Старокостянтинівщині Олени Олександрівни Журавльової. Діти дізнались де розташовані пам’ятні знаки та архітектурні пам’ятки доби козаччини у нашому районі. Не залишились поза увагою Олени Олександрівни і сучасні герої, захисники України, які загинули захищаючи рідну землю у АТО.
Яскравим доповненням заходу слугували перегляд відеоролика про козаків та відео-презентації літератури з фондів центральної районної бібліотеки «Козацькими шляхами».
Усі присутні залюбки взяли участь у вікторині та козацькому турнірі, який складався з цікавих конкурсів. Жоден з учасників не залишився без приза чи солодкого смаколика.Немає коментарів:

Дописати коментар